۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد | Tuesday 11 August 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1399/01/04 : تاریخ مطلب بازدید شبانه معاون درمان وزیر بهداشت از بیمارستان سینا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران، یکشنبه‌ شب 3 فروردین 99، دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت، دکتر محمدتقی طالبیان رئیس دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان و دکتر جمشید کرمانچی مشاور امور بیماری‌ های معاونت درمان وزارت بهداشت به همراه دکتر مهدی رضایی معاون درمان دانشگاه از بخش‌ های تریاژ، اورژانس، تصویربرداری، بستری و ICU بیماران مبتلا به کرونای و اورژانس ترومای بیمارستان سینا بازدید و از نزدیک با پزشکان، کادر پرستاری و بیماران این مرکز گفت‌ وگو کرد.
معاون درمان وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید گفت: من ضمن خدا قوت به همه همکارانم در دانشگاه علوم پزشکی تهران عید مبعث و آغاز سال نو را تبریک می‌ گویم. در بازدیدهایی که روز دوم و سوم فروردین از بیمارستان‌ های امام خمینی (ره)، امیراعلم و سینا داشتیم خوشبختانه اقدامات خوب و باارزشی در تمامی بخش‌ های مربوط به کرونا و مراقبت از بیماران در آن‌ ها به بهترین شکل ممکن در حال انجام است.
وی در ادامه با اشاره به حس انسان‌ دوستی و فداکاری بزرگ کادر درمانی کشور در بحران کرونا گفت: حقیقتاً این اتفاق پس از جنگ بی‌ سابقه است. من در این بازدیدها شاهد این هستم که همکاران ما باانگیزه بسیار بالا به بیماران خدمت می‌ دهند و همه مردم راضی هستند. انشاءلله خداوند اجر تلاش‌ های دلسوزانه این عزیزان را به ایشان عنایت کند.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 14:20- 1399/5/21
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر قيني محمدرضا - متخصص بیماریهای مغز و اعصاب (نورولوژي)
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر فرشیدمهر پژمان - فوق تخصص جراحی عروق
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات