۱۳۹۹ جمعه ۱۳ تير | Friday 3 July 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1399/01/06 : تاریخ مطلب تجلیل استادان و دستیاران گروه داخلی بیمارستان سینا از مدیریت مطلوب بحران کرونا ویروس در این مرکز

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، دکتر مهدی کاشانی، دستیار ارشد گروه داخلی بیمارستان سینا در معیت بعضی از استادان گروه داخلی، یکشنبه 3 فروردین ماه سال 1399 به منظور تجلیل از مدیریت و ساماندهی بهینه بحران کرونا ویروس در این مرکز درمانی به دیدار دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا رفتند.

در این دیدار، دکتر کاشانی به نمایندگی دستیاران گروه داخلی، پیام قدردانی ایشان را مبنی بر کنترل و ساماندهی مطلوب بحران کرونا ویروس در بیمارستان سینا و حمایت از گروه داخلی به دکتر محمد طالب پور ابلاغ کرد.

همچنین وی آمادگی دستیاران داخلی تا آخرین نفس در مقابله با بیماری خانمان سوز کرونا را اعلام و از حضور فعال دستیاران رشته های دیگر برای مشارکت و کاهش فشار کاری بر گروه داخلی و طب اورژانس تشکر کرد.

دکتر طالب پور نیز ضمن تشکر از گروه داخلی، همبستگی و کار گروهی میان همه رشته های درمانی را رمز این موفقیت دانست و بیان داشت: در این برهه زمانی که شیوع بیماری کووید 19 دامنگیر بسیاری از مردم شد. مراکز درمانی با چالشی بزرگ روبه رو شدند که بیمارستان سینا نیز مستثنا از آن نبود. اما می توان گفت رمز موفقیت سینا در مقابله با این بحران تا به امروز نشات گرفته از همفکری، همدلی و کار گروهی میان همه رشته ها و واحدهای درگیر بود. ان شاء الله با همین توان تا غلبه کامل بر این بیماری پیش رویم و به زودی شاهد شکستن شدن زنجیره بیماری کووید 19 باشیم.

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 22:23- 1399/4/13
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر ابوالحسنی مریم - متخصص پزشکی ورزشی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر حسن زاده آرمان - متخصص پزشکی هسته ای
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات