۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد | Tuesday 11 August 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1399/03/27 : تاریخ مطلب انتشار شماره ویژه ژورنال علمی-تخصصی گروه طب اورژانس با عنوان کووید19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از دکتر علیرضا براتلو، متخصص طب اورژانس بیمارستان سینا، به دنبال همه گیری کووید19 حجم بالایی از مطالعات گوناگون با هدف کمک به حل مشکلات ناشی از این بیماری در سرتاسر دنیا صورت گرفتند. از سویی ضرورت دستیابی سریع به منابع و متون اقتضا می کرد تا زمینه انتشار این گونه مطالعات و دیدگاه ها بازتر شوند و در همین راستا بسیاری از مجلات انتشار این گونه مقالات را در اولویت قرار دادند و مسیرهای سریع برای ارزیابی و داوری این مقالات ایجاد کردند.
در همین راستا مجله Advanced Journal of Emergency Medicine نیز با تاکید بر جنبه های اورژانس این همه گیری، مجموعه ای از مقالات مختلف شامل مقالات اصیل و مروری و همچنین نامه های ارسالی به دکتر محمد جلیلی، سردبیر را در یک نسخه ویژه نامه گردآوری کرده است، تا مورد استفاده محققان و شاغلان خدمات بهداشتی درمانی قرار گیرد.
این مجموعه شامل 3 مقاله ادیتوریال، 10 نامه به سردبیر، 4 مقاله اصیل، 4 گزارش کوتاه و 9مقاله مروری از محققان ایرانی و غیرایرانی می باشد. این مجموعه در وبگاه مجله به آدرس http://ajem.tums.ac.ir/index.php/ajem/index در دسترس عموم قرار گرفته است.
لازم به یادآوری است مجله AJEM در پایگاه اطلاعاتی PubMed نمایه می شود و به تازگی برای نمایه شدن در Web of Science نیز پذیرفته شده است.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 14:42- 1399/5/21
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر اخضری فريبا - متخصص پزشکی هسته ای
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر صحراییان محمدعلی - متخصص مغز و اعصاب، فلوشيپ MS
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات