۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر | Friday 4 December 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1399/04/04 : تاریخ مطلب سهمیه تسهیلات نقدی مرحله دوم سال 99 ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد


 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از یحیی فارسی، مسئول رفاهی این مرکز، ضمن تبریک دهه کرامت، ولادت مسعود حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) خدمت کلیه همکاران گرامی دانشگاه، به اطلاع می‌رساند؛ سهمیه تسهیلات نقدی مرحله دوم سال 1399 در قالب مرابحه 200 میلیون ریالی بانک رفاه، قرض‌الحسنه 100 میلیون ریالی و مرابحه 200 و 300 میلیون ریالی بانک ملت، قرض‌الحسنه 100 و 150 میلیون ریالی بانک قرض الحسنه رسالت و قرض‌الحسنه 200 میلیون ریالی بانک قرض الحسنه مهرایران در بخش وام سامانه جامع رفاهی دانشگاه بارگزاری شده‌است.
لذا همکاران محترم متقاضی، پس از مطالعه و آگاهی از شرایط اعطای این تسهیلات که در سایت اداره رفاه و تعاون دانشگاه اطلاع‌رسانی شده است و با در نظر گرفتن خالص حقوق دریافتی خود، در صورتی که واجد شرایط دریافت این تسهیلات می‌باشند، از تاریخ صدور بخشنامه با مراجعه به سامانه وام به آدرس  http://bpms.tums.ac.ir و از طریق منوی "اقدامات رزرو وام" نسبت به رزرو و شرکت در قرعه‌کشی اقدام نمایند. ضمنا قرعه‌کشی این دوره نیز به شیوه امتیاز‌دهی مبتنی بر سوابق وام‌های دریافتی در 5 سال گذشته انجام خواهد‌شد.
مهلت ثبت نام و رزرو تا روز پنج‌شنبه 12 تیرماه خواهد‌بود. پس از این تاریخ، قرعه‌کشی انجام و نتایج از طریق سامانه رفاهی و ارسال پیامک به برندگان اعلام خواهد‌شد. برندگان قرعه‌کشی نیز می‌بایست در موعد مقرر جهت تشکیل پرونده به نمایندگان رفاهی واحد محل خدمت خود مراجعه نمایند.
شایان ذکر است اطلاعات تکمیلی در سایت اداره رفاه و تعاون دانشگاه به نشاني: http://refahi.tums.ac.ir قابل مشاهده و دریافت می‌‌باشد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 09:07- 1399/9/14
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر سلیمی جواد - متخصص جراحي عمومي فوق تخصص جراحي عروق
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر کریمی احسان - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات