۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد | Tuesday 11 August 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1399/04/17 : تاریخ مطلب ابلاغ رئیس بیمارستان سینا به همکاران این مرکز ویژه رعایت پروتکل های مواجهه با کرونا ویروس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا؛ با شدت یافتن کرونا در جامعه و درگیری بیشتر بیمارستان ها، دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با ارسال نامه ای ویژه همه همکاران این مرکز، ضمن تاکید بر خود مراقبتی، از همکاران خواستار شد در رعایت دستور العمل های عنوان شده در نامه اهتمام ورزند. متن نامه به شرح زیر است.

بنام خدا

با توجه به شدت یافتن مجدد کرونا در جامعه و بالمال در بیمارستان ها لازم است از سه شنبه دهم تیر ماه سال 99 موارد زیر در بیمارستان سینا با دقت و شدت تمام اجرا شود.

۱-تمامی کارکنان و بیماران و همراهانشان در تمامی فضاهای بیمارستان که در معرض مواجهه با دیگران هستند نظیر درمانگاه، بخش ها، اتاق عمل و ... موظفند از ماسک های ساده ولی بهداشتی و غیر مستعمل استفاده کنند. مسئولیت حسن اجرای این کار برای حفظ جان همه بر عهده تمامی کارکنان می باشد. در صورت بروز هر گونه مشکل همکاران محترم انتظامات موظف به اعمال قانون هستند.

۲- ورود افراد غیر مسئول و غیر ضروری داخل فضای اورژانس، درمانگاه ها و محوطه بیمارستان ممنوع است و باید حتی المقدور به قصد حفظ سلامت همه، با یک مشارکت عمومی همه بر حسن انجام این کار نظارت کنند.

۳- حضور دانشجویان و اینترن ها در بخش و درمانگاه ها با مدیریت مسئولان آموزشی گروه های مختلف به صورت حداقلی و با رعایت جوانب بهداشتی اجرا شود. بدیهی است معاونت محترم آموزشی بیمارستان مجازند در صورت مشاهده موارد غیر صحیح، مانع برگزاری کلاس های حضوری پر خطر شوند.

۴-از استادان محترم تقاضا می شود در انتخاب بیماران برای بستری و یا جراحی حداکثر دقت را به کار برند و مراقبت های لازم را در امور بهداشتی برای خود و کارکنان محترم بخش ها و اتاق عمل حین معاینات پزشکی و اعمال جراحی بکار گیرند.

۵- با توجه به نیاز جامعه و تاخیر چند ماهه به علت کرونا، کلیه اقدامات روزمره بیمارستان نظیر درمانگاه ها، اتاق عمل، بستری در بخش های رشته های مختلف به قوت خود ادامه خواهد داشت. امید است با درایت استادان محترم و همکاران عزیز، تمامی اصول و دستورالعمل‌های کمیته علمی کووید سینا به صورت همزمان اجرا شود.

۶- با توجه به فشار کاری بیش از حد بر دوش استادان و پرستاران و کادر ای سی یو و بخش های کووید، انتظار می‌رود کمترین تحمیل کارهای غیر ضروری به این عزیزان اعمال شود.


  با تشکر
 دکتر محمد طالب پور
رئیس بیمارستان سینا

نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 14:44- 1399/5/21
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر گلبخش محمدرضا - متخصص جراحی استخوان و مفصل - فوق تخصص جراحي ستون فقرات ( drgolbakhsh.com )
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر سیاوشی بابك - متخصص جراحی استخوان و مفاصل( ارتوپدی) و فلوشیپ هیپ
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات