۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر | Friday 4 December 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1399/05/11 : تاریخ مطلب برگزاری نشست هیئت رئیسه بیمارستان سینا


 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا: نشست هیئت رئیسه بیمارستان سینا با حضور دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان، دکتر محمدکاظم آقامیر، قائم مقام این مرکز، دکتر مهدی ابراهیمی، معاون درمان، دکتر شاهرخ کربلایی و دکتر سیده هاله اشرف، معاونان آموزشی و پژوهشی، دکتر محمدرضا خاجوی، سرپرست مدیریت، مهندس هادی مخبر، مشاوره رئیس و سوریا بابایی، مدیر دفتر پرستاری دوشنبه 6 مردادماه سال 99 در سالن شورای ریاست برگزار شد.
دکتر طالب پور، در این نشست با اشاره به پروتکل انضباط مالی امسال از اعضای هیئت رئیسه خواستار بررسی این پروتکل شد و پیشنهاد ایجاد کارگروه بررسی نقایص فضاهای فیزیکی بیمارستان را مطرح کرد و عنوان داشت: با کمک این گروه نقاط ضعف ساختمان ها و بناها که شاید کمتر به چشم بیاید بررسی می شود و حتی بسیاری از دیدگاه های مراجعین در راستای بهینه سازی فضاهای عمومی مو شکافانه تر مطرح خواهد شد.
وی در خصوص تکمیل فعالیت های نیمه تمام نیز گفت: تغییرات باعث ایجاد ذهنیت مثبت و انگیزه در افراد خواهد شد.
رئیس بیمارستان سینا همچنین در زمینه ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا هم بیان داشت: بیمارستان در عین اینکه در اوج ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا ست اما هیچ بخش دیگری را تعطیل نکرده است و پاسخگوی دیگر مراجعان نیز هست. باید با ایجاد آرامش در بیمارستان به کمک اعضای هیئت رئیسه و استادان، فضای بیمارستان را برای انجام خدمات الکتیو به دردمندان و فعالیت های آموزشی و پژوهشی آماده نگه داریم.
دکتر کربلایی نیز در این نشست بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی از طریق وبینارهای علمی و کلاس های مجازی تاکید کرد و مقرر شد دفتر معاون آموزشی به عنوان مکانی برای برگزاری وبینارها بیمارستان در نظر گرفته شود و فعالیت های آموزشی روتین گروه ها با رعایت فاصله گذاری های اجتماعی طبق نظر ریاست گروه برگزار شود.
بابایی نیز پیشنهاد توسعه فضای اتاق استراحت همکاران شب کار کادر پرستاری را مطرح کرد و عنوان داشت: با توجه به ایمن سازی فضا در راستای مقابله با کرونا ویروس و ایجاد آرامش در همکاران توسعه فضای اتاق استراحت همکاران شب کار ضروری به نظر می رسد.
دکتر آقامیر هم بر ضرورت ایجاد روحیه و انگیزه در کادر پرستاری تاکید کرد و گفت: برآورد نیاز های کادر پرستاری و رسیدگی به همکاران درگیر با کرونا ویروس بسیار مهم است.
مهندس مخبر نیز با تشکر از برگزاری جلسه هیئت رئیسه به ارائه آمار مقایسه اشغال تخت های بیمارستان در 3ماهه اول سال 97 و 98 پرداخت و همچنین آمار بیماران مبتلا به کووید در ماه های ابتدایی سال 99 را نیز بیان کرد وی در ادامه گزارشی از فرآیند نصب اکسیژن ساز و پروژه آب و فاضلاب بیمارستان را نیز مطرح کرد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 08:42- 1399/9/14
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر حیدریان پيمانه - متخصص داخلي فوق تخصص غدد
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر کریمی احسان - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات