۱۴۰۰ شنبه ۳ مهر | Saturday 25 September 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1399/06/26 : تاریخ مطلب نشست هم اندیشی اعضا هیئت رئیسه بیمارستان سینا برگزار شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست اعضای هیئت رئیسه بیمارستان سینا، دوشنبه 24 شهریورماه سال 99 برگزار شد.

در ابتدا مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس بیمارستان در خصوص نصب دستگاه آنژیوگرافی جدید به بیان گزارشی اجمالی پرداخت و همچنین اذعان داشت: با توجه به نامه معاونت درمان نیاز است فردی، به عنوان مسئول پکس بیمارستان سینا در نظر گرفته و منصوب کرد.

دکتر سیده هاله اشرف، معاون پژوهشی این مرکز نیز پیشنهاد همیاری یک متخصص ژنتیک با مرکز توسعه پژوهش بیمارستان در راستای گسترش انجام تحقیقات را مطرح کرد.

سوریا بابایی: مدیر دفتر پرستاری در این نشست گفت: در حال حاضر تمامی بخش های بیمارستان بازگشایی شده و آماده پذیرش بیمار است. وی همچنین بر ایجاد انگیزه در کادر درمان تاکید کرد.

دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا نیز پیشنهاد تشکیل کمیته طرح جامع بیمارستان را عنوان داشت تا از طریق این کمیته طرح های جامع، دقیق و کاربردی برای ده سال آینده بیمارستان مورد بررسی و تدوین قرار گیرد.

دکتر شاهرخ کربلایی صالح، معاون آموزشی نیز در این جلسه به موضوع برگزاری کارگاه دستیاران سال اول از طریق فضای مجازی پرداخت. 

دکتر احمد سلیم زاده، رئیس بخش داخلی این مرکز به عنوان مهمان در این جلسه حضور یافت و با تاکید بر نیاز برنامه ریزی آموزشی برای دستیاران داخلی گفت: شیوع بیماری کووید سبب شده دستیاران گروه داخلی از دیگر برنامه های آموزشی خود محروم شوند و واقعا نیاز است دستیاران آموزش های لازم در این زمینه را بگذرانند وی در ادامه پیشنهاد تفکیک مدیریت بخش های کووید با بخش های داخلی در راستای آموزش دستیاران و رسیدگی مطلوب تر به بیماران غیر مبتلا به کووید را مطرح کرد.

 

 

 

 

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 15:26- 1400/7/3
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر آصفی هدی - متخصص رادیولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر رسولی فاطمه - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات