۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ اسفند | Wednesday 3 March 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1399/10/24 : تاریخ مطلب کودک 4 ساله ای که با اهدای عضو، احیاگر زندگی شد

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، هنوز هم صدای خنده های کودکانه اش در فضای خانه می پیچد، هنوز هم عروسک هایش منتظرند تا حنانه دوبار بازگردد و آنها را در آغوش کشد و برایشان مادری کند. پرنسس کوچک من هنوز هم مانند شخصیت های کارتونی اش در رویاهای زیبایش فرو می رود و زندگی می آفریند.
حنانه نازنین، این بار نه در رویاهایش که در دنیای حقیقی بر اثر تصادف بال و پر گرفت و به پرواز درآمد. وقتی که رفت جان در بدن نداشت اما جان بخشید. دستان کوچکش از حرکت باز ایستاده بود و چشمان زیبایش به خوابی عمیق فرو رفته بود اما قلب کوچک هنوز می تپید.
پزشکان گفتند؛ حنانه آغازگر سفری ابدی است و دچار مرگ مغزی شده، اما هنوز هم لبخند زیبایش می تواند بر لب کودکان دیگر تجسم یابد.
تصمیمی بسیار سخت پیش روی خانواده حنانه کوچک قرار گرفت. اهدای عضو کودک 4 ساله، اهدای عضو دخترک خوش سیمایی که دیگر نفس هایش به شماره افتاده است. اشک، امان مادر را برید، آه تنها صدایی است که از اعماق وجود مادر به گوش می رسید. ولی با دست تقدیر چه می توان کرد در میان این همه غم، اما دیدن لبخندهای زیبای او بر لبان کودکان دیگر، شنیدن شیرین زبانی های او از زبان کودکان دیگر، تنها کورسوی امیدی است که در جان مادر زبانه می کشد.
دل کندن سخت است، توان می گیرد نه توان بلکه جان می گیرد. مادر در ای سی یو بیمارستان سینا در حالی که آخرین بوسه ها را بر گونه ها و دست های کوچک حنانه می نشاند دستی بر سرش کشید و آخرین لالایی را برای حنانه خواند. مادر زمزمه کنان، حنانه جان آرام بخواب نازنیم، آرم بگیر عزیزم و او را برای اهدای عضو تا پشت در اتاق عمل بدرقه کرد.
حنانه نظری مرشی، پنجشنبه 18 دی ماه سال 1399 در حالی سفر ابدی خود را آغاز کرد که با اهدای کبد و کلیه هایش و نجات بخش زندگی هم سالان خود شد. روحش شاد و یادش گرامی باد
مرکز فراهم آوری اعضای بیمارستان سینا ضمن قدردانی از خانواده ایثارگر نظری مرشی، درگذشت کودک دلبندشان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده علودرجات الهی را مسئلت دارد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 06:03- 1399/12/13
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر حکمت حمیدرضا - متخصص بیماریهای قلب و عروق - فلوشیپ اینترونشن قلب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر ذبیحی محمود آبادی حسین - متخصص جراحی عمومی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات