۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ اسفند | Wednesday 3 March 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1399/12/03 : تاریخ مطلب کلاس آموزش به بیماران و همراهان آنان در بخش داخلی مردان برگزار شد


 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل مریم خزائلی، سرپرستار بخش داخلی مردان، کلاس آموزش به بیماران و همراهان آنان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در بهمن ماه سال 99 در بخش داخلی مردان برگزار شد.
تدریس این کلاس آموزشی را محمدپناه، رضوی و لطفی، کارشناسان پرستاری بر عهده داشتند و مباحث؛ فشار خون، محدود نرمال و پرفشاری و علائم و عوارض این عارضه را مورد بررسی قرار گرفت و همچنین در خصوص فاکتورهای خطر ابتلا به این بیماری و راه های پیشگیری مطالبی ارائه شد.
مبحث دیابت از دیگر موضوعاتی بود که در این کلاس آموزشی به آن پرداخته و نحوه تزریق انسولین آموزش داده شد و توصیه های لازم در زمینه تغذیه مناسب این دوران به انجام رسید.
در این کلاس آموزشی بر اهمیت آَشنایی با علائم افزایش و کاهش قند خود تاکید و به انجام حرکات ورزش ویژه بیماران مبتلا به دیابت توصیه شد همچنین به آموزش نحوه مراقبت از پاها در راستای جلوگیری از زخم پای دیابتی پرداخته و بر چکاپ های دوره ای چشم ها و پاها توصیه و عوارض عدم کنترل قند خون به بیماران گوش زد شد.
در پایان نیز آموزش هایی درباره نحوه تزریق انسولین مکان های مجاز تزریق و انواع انسولین و نحوه نگهداری آن داده شد و پمفلت های آموزشی مربوطه به بیماران و همراهان ارائه شد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 06:22- 1399/12/13
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر افتخار جوادی آرزو - متخصص پاتولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر رحیم زاده حرمت - فوق تخصص نفرولوژي
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات