۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1400/06/04 : تاریخ مطلب صد و چهارمین نشست کمیته بحران کووید 19 بیمارستان سینا برگزار شد

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، صد و چهارمین نشست کمیته بحران کووید19 بیمارستان سینا شنبه 23 مردادماه سال 1400 برگزار شد.

دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا گفت: میزان ورودی بیماران به بیمارستان بسیار افزایش یافته است و با تصمیم و مدیریت اعضای کمیته کووید، درصد بسیاری از این بیماران که در شرایط بهتری به سر می برند به صورت سرپایی درمان می شود در حالی که در بیمارستان های دیگر این دست بیماران نیز بستری می شوند و خوشبختانه درمان سرپایی بیماران و پیگیری آن در منزل برای مراجعه کنندگان نیز جا افتاده است و سبب شده تخت های بیشتری در این مرکز به بیماران بدحال تعلق یابد.

رئیس بیمارستان سینا در ادامه افزود: با توجه به میزان بیمارانی که درمان سرپایی دریافت می کنند افزایش یافته، تصمیم بر این شد که فضای مناسبتری به درمانگاه سرپایی تزریق رمدسیویر در محوطه بازتری برای آن در نظر گرفته شود.

دکتر طالب پور همچنین بر دقت، نظم و تسریع فرآیند درمان بیماران سرپایی در تریاژ، آزمایشگاه و رادیولوژی تاکید کرد.

مینا نجفی، مدیر پرستاری بیمارستان به بیان گزارشی از آمار مراجعان به درمانگاه تخصصی و تعداد عمل های انجام شده در هفته گذشته پرداخت.

دکتر فرهاد نجم الدین، رئیس بخش مراقبت های دارویی بیمارستان ضمن بین نحوه تخصیص رمدسیور پیشنهاد تهیه چک لیست برای بیماران نیازمند به این دارو را مطرح کرد.

دکتر آذر حدادی، استاد بیماری های عفونی نیز پیشنهاد تخصیص فضای بوفه به دریافت رمدسیویر سرپایی و اختصاص بخش جراحی اعصاب به بیماران بستری کووید را مطرح کرد و افزود: متاسفانه این پیک بسیار سنگین است.

دکتر احمد سلیم زاده؛ رئیس بخش داخلی بیمارستان نیز در خصوص نحوه درمان بیماران کووید در بیمارستان سینا به بیان توضیحاتی پرداخت.

دکتر مهران ستوده نیا، متخصص طب اورژانس گفت: با توجه به اینکه در این پیک میزان ورودی بیماران بسیار زیاد است ایجاد فضایی باز تر برای بازگشایی تریاژ تنفسی بسیار مفید و اثر بخش است.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 10:13- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر اخوت علی اصغر - متخصص مغز و اعصاب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتریحیی زاده لنگرودی سیدرضا - متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری - فلوشیپ پیوند کلیه
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات