۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1400/06/21 : تاریخ مطلب صد و ششمین جلسه کمیته بحران کووید بیمارستان سینا برگزار شد

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا؛ صد و ششمین نشست کمیته بحران کووید بیمارستان سینا، شنبه 6 شهریور ماه سال 1400 برگزار شد.
در ابتدای نشست آمار مراجعان مبتلا به کووید در هفته گذشته ارائه شد و در ادامه مینا نجفی، مدیر پرستاری بیمارستان سینا ضمن بیان آمار مراجعان درمانگاه تخصصی و تعداد عمل های جراحی هفته گذشته بر نیاز برخی از بیماران به تخت ای سی یو تاکید کرد.
دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا بیان داشت: باید در نظر گرفت که در شرایط بحرانی قرار داریم و با تامین نیروی پرستاری و به کمک دستیاران بر تعداد تخت های ای سی یو افزوده شود تا ان شاء الله این فاز را نیز پشت سر بگذاریم. مسلما در این شرایط هم بعد ملاحضات انسانی و هم بعد مالی را برای همکاران باید در نظر گرفت.
دکتر محمدکاظم آقامیر، قائم مقام رئیس بیمارستان نیز پیشنهاد بازدید میدانی در راستای نیاز سنجی بیماران به تخت های ای سی یو را مطرح کرد که در صورت نیاز 5 تخت ویژه برای این بیماران تدارک دیده شود.
دکتر مهران ستوده نیا، متخصص طب اورژانس بیمارستان نیز به بیان گزارشی از وضعیت اورژانس بیمارستان سینا پرداخت.
زهره عظیم بیک، سوپروایزر کنترل عفونت نیز به بیان گزارشی از نحوه واکسیناسیون اعضای خانواده همکاران پرداخت و در ادامه در خصوص نحوه تخصیص پاوین ها نیز بحث و بررسی شد.
همچنین در این جلسه، دکتر محمدرضا قینی، معاون آموزشی، دکتر مهدی ابراهیمی، معاون درمان، دکتر اتابک نجفی، رئیس بخش های ای سی یو، دکتر احمد سلیم زاده، رئیس بخش داخلی، دکتر آذر حدادی، استاد بیماری های عفونی و مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس بیمارستان به بیان نظرات خود پرداختند.

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 08:12- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر عبداللهی عاطفه - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر گیتی نورد فاطمه - متخصص جراحي كليه و مجاري ادراري
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات