۱۴۰۰ شنبه ۳ مهر | Saturday 25 September 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1400/06/23 : تاریخ مطلب صد و هشتمین نشست کمیته بحران کووید19 بیمارستان سینا برگزار شد

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، صد و هشتمین نشست کمیته بحران کووید19 بیمارستان سینا طبق روال هر شنبه، 20 شهریورماه سال 1400 برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا ضمن ابراز تاسف از درگذشت دکتر آناهیتا شهراسبی، دستیار گروه طب اورژانس، فقدان ایشان را به استادان و دستیارن گروه طب اورژانس و همکاران وی تسلیت گفت و افزود: همه دستیاران همچون فرزندان ما هستند و رسالت و مسئولیت ما در قبال آنان حمایت و پشتیبانی است.
دکتر طالب پور، همچنین با توجه به کاهش میزان ورودی بیماران کرونایی و مطابق نظر همکاران، پیشنهاد عادی سازی بخش های جراحی اعصاب زنان و مردان و انتقال درمانگاه تزریق رمدسیویر به مکان بوفه و با توجه به کاهش میزان واکسیناسیون انتقال انجام تزریق واکسن به مکان جنب اورژانس را مطرح کرد. وی در ادامه افزود: به این ترتیب می توان تخت های بیشتری را در حال حاضر به بیماران غیر کرونایی اختصاص داد و یکی از بخش ارتوپدی نیز در اولویت اختصاص تخت ها به بیماران غیر کرونایی است.
در ادامه مینا نجفی، مدیر پرستاری بیمارستان  به بیان گزارشی از تعداد اعمال جراحی و میزان مراجعات به درمانگاه تخصصی پرداخت. وی همچنین تصریح کرد؛ در بخش های کرونایی، شاهد افول بیماری و کاهش میزان بستری ها هستیم.
دکتر مهدی ابراهیمی، معاون درمان بیمارستان سینا، ضمن تایید پیشنهاد مطرح شده، گفت: با توجه به اینکه میزان کار بیمارستان افزایش می یابد ما نیازمند نیروی پرستاری، بهیار، کمک بهیار و خدمات هستیم.
مهندس هادی مخبر، ضمن تسلیت درگذشت دکتر شهراسبی به خانواده بیمارستان سینا، گفت: با در نظر گرفتن اینکه تعداد واکسیناسیون ها کاهش یافته است، می توان 2 روز در هفته و کلاس اورژانس را به این مسئله اختصاص داد. وی همچنین افزود: ساختمان جراحی اعصاب به ویژه ای سی یو اعصاب به سوی روند عادی سازی در این هفته پیش برود.
در این جلسه همچنین تصمیم بر این شد که واکسیناسیون برای اقوام درجه یک و دوم همکاران همچنان ادامه پیدا کند.

نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 16:01- 1400/7/3
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر مولایی حجت، متخصص جراحی پلاستیک
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر خراسانی منصور - متخصص جراحی فک و صورت
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات