۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين | Tuesday 31 March 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1389/12/12 : تاریخ مطلب پاره ای از عملکرد فعالیت های عمرانی شش ماهه دوم مرکز آموزشی درمانی سینا در سال 1389

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا: فعالیت های عمرانی این مرکز درشش ماهه دوم سال 89 را که در راستای استقرار سیاستهای دولت در اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و رفاه حال بیماران و مراجعه کنندگان به این مرکز درمانی و با هدف اصلاح فیزیکی ساختمانها و جلوگیری از به هدر رفتن انرژی مصرف شده در وسایل گرمایشی ، سرمایشی بیمارستان به انجام رسیده و یا در دست اقدام است به شرح ذیل می باشد:
1-    زیبا سازی ورودی بخش جراحی بیمارستان .


2-    اقدام به راه اندازی آسانسور بخش جراحی که مدتها غیر قابل استفاده بود.


3-    بازسازی ساختمانهای فرسوده واقع در ضلع جنوبی بیمارستان که مدتها بدون استفاده در مالکیت بیمارستان بود. بازسازی این ساختمانها نیز در راستای استقاده بهینه از امکانات موجود در بیمارستان و جهت بالابردن درآمد مرکز می باشد.


4-    با توجه به تعداد مراجعه کنندگان و محدودیت مکانی موجود در شعبه بانک رفاه در بیمارستان ، لازم دیده شد جهت رفاه حال پرسنل بیمارستان و دیگر مراجعه کنندگان فضای مناسبی به این امر اختصاص داده شود.
5-    بازسازی و تعمیرات لازم در پاویونهای دستیاران آقا و خانم در راستای جلوگیری از مصرف انرژی و بالابردن امکانات رفاهی موجود در پاویون ها.


6-     برای رفاه حال بیماران بستری در بخش ccu و جهت جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز خارج ازساعات ملاقات ، بیمارستان اقدام به احداث دربهای الکترونیکی در بخش ccu نموده است.

7-    با توجه به ارتباط غیرمستقیم طبیعت سبز و محیط آراسته در درمان بیماران و پیشرفت درمان؛ این مرکز نیز جهت رفاه بیشتر بیماران و پرسنل بیمارستان اقدام به زیبا سازی فضاهای عمومی بیمارستان سینا (ورودی اورژانس و ورودی اصلی) نموده است.


8-     فضای فیزیکی اکسیژن ساز با توجه به اهمیت این موضوع برای بیمارستان و به عنوان یک مرکز درمانی، محل استقرار اکسیژن ساز توسط کارشناسان بازبینی و بررسی شد که با توجه  به قدمت ساختمان بازسازی آن در دستور کار سال 89 قرار گرفت و به انجام رسید.

9-    نیاز یه آرامش و سکون روحی خصوصاَ در مواقع فقدان بستگان حایز اهمیت می باشد و این مهم در محیط درمانی نه تنها برای همراه متوفی بلکه برای بیماران  و مراجعه کنندگان نیز اهمیت آن را دو چندان می کند. بیمارستان سینا در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و خصوصاً همراهان متوفی ، اقدام به  بازسازی سردخانه بیمارستان نمود تا علاوه بر ایجاد مکانی آرام و معنوی جهت همراهان متوفی برای بیماران نیز محیطی آرام و به دور از اضطراب فراهم گردد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 21:45- 1399/1/12
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر کاظمی سعید علی- فوق تخصص آریتمی و الکتروفیزیولوژی و پیس میکر
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر مقدسي جهرمي مريم - متخصص داخلي، فوق تخصص روماتولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات