۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۸ دي | Thursday 18 January 2018  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1389/12/24 : تاریخ مطلب نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمائید . . .

رسیدگی به پیشنهادات ، انتقادات و قدر دانی ها، اولین قدم در اجرائی نمودن نظام حاکمیت بالینی است و این امر در ارزیابی عملکرد بیمارستان ضروری می باشد و تعداد شکایات با ارتقاء سطح  آگاهی مردم و اعمال مداخلات لازم، به تدریج افزایش می یابد و دفتر رسیدگی به پیشنهادات ، انتقادات و قدردانی بیمارستان سینا با هدف اجرائی نمودن تئوری حاکمیت بالینی ، به عنوان مکانیزم پویا جهت ارتقای دائم کیفیت خدمات درمانی و رعایت بالاترین استاندارد های ممکن در جهت جلب رضایت بیماران و پرسنل محترم بیمارستان سینا، همراهی شما را در این مسیر دشوار تا رسیدن به اوج موفقیت خواهان است ، پس با ما همراه و همگام باشید.

تقی زاده
مسئول دفتر رسیدگی به پیشنهادات
انتقادات و قدردانی حاکمیت بالینی بیمارستان سینا
 
نظرات :
پرستار :
سلام ضمن تشکر از زحمات شما اگه میشه مثله روزهای قبل مطالعه علمی و کاربردی متنوع بذارید سطح مطالب امروزتون متوسط رو به پائین بود
پرستار :
مترون محترم سینا با سلام لطفا به فکر تامین نیروی انسانی در بخش ها باشید.شیفتها بسیار فشرده وسنگین است.تاکی منتظر بمانیم تا شرایط بهتر شود؟انگیزه کار در این سسیستم هر روز کم و کمتر می شود.لطفا برای رضای خدا هم که شده به فکر ما باشید
دكتر حائري داروساز :
باعرض سلام و احترام خدمت مسئول محترم سايت بيمارستان سينا مطالب جديد دارويي شمارا هرروز مطالعه ميكنم خيلي عالي هست.
دكتر الياسي داروساز :
ضمن تشكر از مسئولين محترم سايت بيمارستان سينا به خاطر گردآوري مطالب علمي جديد و متنوع و بروز اينجانب از طرفداران سفت و سخت اين سايت هستم كه روزانه مطلب سايت سينا را مطالعه ميكنيم و نهايت تشكر و قدرداني را دارم."باسپاس فراوان"
پرسنل :
باسلام جادارداززحمات بی شائبه سرکارخانم دریغ گفتارتشکربعمل آورده شود
پرستار :
با سلامخدمت مترون محترم ایا بهتر نیست به جای این همه جلسات پی در پی با سر پرستاران "یکبار هم که شده با پرسنل بخش ها از نزدیک صحبت کنی د وپای درد دل انها بنشینید وبعد برای بخش ها تصمیم گیری نمایید.
پرستار :
به تازگی مبلغ 18000تومان بابت هزینه کفش به حساب پرسنل واریز شد و نشان داد مسئولین بیمارستان و دانشگاه کماکان به روش توهین مودبانه خود به شخصیت پرسنل پایبند بوده وهستند بعد از توزیع اقلام ماه مبارک رمضان که در شان هیچیک از پرسنل زحمتکش پرستاری نبود اینبار با این مبلغ که حتی هزینه یک دمپائی ساده نیز نمیباشد مسئولین بر ان باورند که قشر پرستاری جز افراد محتاج بوده و هر چیزی که به انان صدقه دا ه شود از سرشان نیز زیاد میباشد .این افتخار عظیم را به مدیره پرستاری خانم فتحی و کلیه افرادی که در دفتر پرستاری این بیمارستان مشغول بکاربوده و این امر ماحصل رفتار انان با پرسنل میباشدمن الجمله خانم رامین و خانم صفری تبریک عرض می نمائیم .
پرستار :
با سلام با این پول کفش که ظاهرا پول 2 جفت کفش نیز هست!از کجا کفش بخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دمپایی پلاستیکی هم نمیشه خرید!هرسال بجای افزایش کاهش میابد این پول کفش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خجالت نکشیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دانشجو :
چرا دانشجویان عید باید مانند پرسنل بیایند شیفت اما هیچ عیدی دریافت نمی کنند؟؟؟؟ در کار و شیفت با پرسنل فرقی نداریم حتی 2برابر آنها کار میکنیم اما در عیدی وبیمه و پاداش روز پرستار و... حسابمان از پرسنل جداست؟؟؟؟؟ آیا این بی انصافی نیست؟؟؟؟
رزیدنت :
ضمن تشکر از دکتراکبری مسئول داروخانه بخاطر جمع آوری و ارائه مطالب علمی و پزشکی جدید و به روز و قرار دادن در سایت بیمارستان سینا کمال تشکر و قدردانی را دارم و برای ایشان آرزوی موفقیت میکنم.
12345678910...
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 09:05- 1396/10/28
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر افتخار جوادی آرزو - متخصص پاتولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر کوثری فريد- متخصص پاتولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات