۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور | Sunday 20 September 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1390/01/09 : تاریخ مطلب پیام دکتر غفارزاده، مدیر بیمارستان سینا به مناسبت راه اندازی وب سایت جدید این مرکز

بسمه تعالی


خدا را شاکرم که در سال همت و تلاش مضاعف به این بنده سراپا تقصیر توفیق حضور در جمع خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران را عنایت فرمود. از همان روزهای اول ورود به مرکز بزرگ و تاریخی آموزشی ، درمانی و پژوهشی سینای تهران در خرداد ماه سال 1389 و کسب توفیق خدمت در این مجموعه ارزشی و علمی و تقبل مسئولیت مدیریت آن ، همواره در فکر ارتقا و تعالی چهره عینی و نمود ذهنی جایگاه بیمارستان سینا در افکار عمومی و نزد خواص جامعه بودم. اینجانب بر این باورم که بزرگی ابعاد علمی، پژوهشی و خدماتی این مجموعه تاریخی ارزشمند بسیار بیشتر از آن چیزی است که   شاید در اذهان عوام و خواص جامعه متبادر مینماید. و این نشان از وجود خلاء برنامه و فعالیت در حوزه های ارتباطات میباشد. مع الوصف با کسب نظر از اساتید بزرگوار و مشورت همکارانم مصمم به طراحی و راه اندازی درگاه شبکه جهانی جامع و فراگیر مرکز سینا به زبان رسمی ملی و زبانهای بین المللی ، با تمام ویژگی های لازم شدم که بحمدالله حاصل شد.
بر خود فرض میدانم که از راهنمایی ها و نظرات کلیه اساتید و سروران مشوق و زحمات و پیگیری های همکاران عزیزم به ویژه مسئول محترم روابط عمومی و مسئول محترم  IT  بیمارستان کمال تشکر و قدردانی را نمایم .
امید آن دارم که این درگاه زمینه ساز ایجاد و رونق ارتباطات سازنده درون و برون سازمانی شده و بستر مناسب جهت معرفی جهانی چهره های درخشان و ماندگار بزرگان طب ایران از گذشته تا حال که در این مریضخانه پر افتخار ضمن خدمت به بیماران دردمند، تربیت کننده پزشکان و پیراپزشکان بسیاری بوده اند را فراهم نماید.
از محضر خداوند بزرگ می خواهم که در سال 1390 به عنوان سال جهاد اقتصادی توفیق آن دهد که شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این مجموعه ارزشمند بوده و انشاالله پذیرای هر چه بیشتر بیماران سایر کشورها از اقصی نقاط عالم در مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی سینا باشیم .


                                                                          دکتر جلال غفارزاده
                                            مدیر مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی سینای دانشگاه علوم پزشکی تهران
                                                                           1390/01/09

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 01:29- 1399/6/30
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر طالب پور محمد- متخصص جراحي عمومي، فوق تخصص لاپاروسکوپي
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر مقدسي جهرمي مريم - متخصص داخلي، فوق تخصص روماتولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات