۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد | Tuesday 11 August 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1390/02/27 : تاریخ مطلب شرح وظایف رزیدنت محترم بخش قلب بیمارستان سینا

شرح وظایف رزیدنت محترم بخش قلب بیمارستان سینا

1-    رزیدنت موظف است که از ساعت هفت و نیم صبح در بخش حضور یابد و شروع به ویزیت بیماران با انترنها و دانشجویان نماید و در آموزش انترن و دانشجو شرکت فعال داشته باشد.

2-    هر روز حداقل یکی از رزیدنتها باید راس ساعت 9( قبل از حضور متخصص ) در درمانگاه  حاضر شود و شروع به ویزیت بیماران کند تا بعد از حضور متخصص نسبت به تعیین تکلیف سریعتر بیماران اقدام شود.

3-    حد اقل یک رزیدنت موظف است از زمان تحویل شیفت ( ساعت هفت و نیم صبح )  تا تحویل مجدد شیفت ( ساعت2 بعدازظهر ) در سی سی یو حضور داشته باشد و این بدان معنی است که شیفتها در هر دو تایم فوق الذکر باید تحویل داده شوند و ترک سی سی یو مجاز نیست.

4-    رزیدنت ارشد سی سی یو مسئول مشاوره های بخشها میباشد و موظف است در هر مورد با کوچکترین شکی با متخصصین مربوطه مشورت کند ( از تماس تلفنی یا نشان دادن نوار قلب تا ویزیت حضوری متخصص ). روشن است که هماهنگیها باید طوری صورت گیرد که رزیدنت ارشد در راندها و کلاسهای بخش هم حضور فعال داشته باشد ( حضور وی در کلاسها الزامی است ).

5-    مسئولیت نوشتن خلاصه پرونده به عهده رزیدنت و انترن به صورت توام می باشد و باید طوری هماهنگ شود که خلاصه پرونده قبل از ساعت 10 صبح به دست بیمار برسد.

6-    در صورت محول شدن ارائه مطلب ( ژورنال کلاب و... ) به رزیدنت محترم ارائه مطلوب آن در زمان موعود دارای امتیاز خواهد بود و از سوی دیگر عدم ارائه در زمان مقرر تاثیر منفی در ارزیابی آموزشی خواهد داشت.

7-    دقت کنید که حسن برخورد و تعامل نیکو و محترمانه با پرسنل محترم بخش سی سی یو ( در هر سطح و رده ) در ارزیابی آموزشی شما تاثیر به سزایی خواهد داشت.                                                                                                                       با آرزوی موفقیت شما
                                                                                                                          دکتر کربلایی
 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 14:09- 1399/5/21
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر علیمحمدی میثم - متخصص جراحی مغز و اعصاب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر پازوکی مرضيه - متخصص داخلي، فوق تخصص ریه
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات