۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين | Wednesday 1 April 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1390/02/31 : تاریخ مطلب معرفی اتاق عمل اورژانس بیمارستان سینا

به گزارش سوپروایزر اتاق عمل اورژانس بیمارستان سینا: اتاق عمل اورژانس در طبقه دوم ساختمان جراحی اعصاب می باشد. نزدیک به اورژانس وبخشهای جراحی اعصاب و  ICU با چهار اتاق عمل فعال که روزانه سه اتاق آن عملهای الکتیو جراحی اعصاب را پوشش می دهند و در اتاق یک اورژانس تا زمانی که بیمار اورژانس نباشد ، عملهای ارتوپدی انجام می گیرد و در صورت اعلام ورود بیماراورژانس از این اتاق برای بیمار اورژانس استفاده می شود. ریکاوری اتاق عمل اورژانس دارای پنج تخت ریکاوری با تجهییزات مانیتورینگ اکسیژن و ساکشن می باشد .عملهای جراحی مغز و اعصاب که در اتاق عمل اورژانس انجام میشود شامل انواع تومور های مغزی وکمری که نیاز به کرانیوتومی و لامینکتومی دارند و عملهای هرنی دیسکال وتنگی کانال و تومور های هیپوفیز که به صورت اندوسکوپی انجام می شود ، می باشند. همچنین عملهای تومور مغز با استفاده از دستگاه نویگیشن ، مالفورماسیون های عروق مغزی آنوریسم وavm) ) گذاشتن شنت مغزی در بیماران هیدرو سفال و کلیه هماتوم های مغزی که بصورت اورژانس انجام می شود. عملهای ارتوپدی که در اتاق یک اتاق عمل اورژانس انجام می گردد  کلیه عملهای اورژانس ارتوپدی و بیماران تصادفی مانند عملهای  DHS و عملهای کونچر و غیره و عملهای الکتیو  ACLو ارتروسکوپی در این اتاق عمل انجام می شود .
کلیه عملهای اورژانس جراحی لاپاراتومی –آپاندکتوم و آنوریسم های شکمی –گذاشتن شالدون و اورژانس های جراحی دیگر نیز از فعالیتهای دیگر این بخش می باشد.                                                  
نظرات :
سامان احمدی :
کادر پزشکی محترم مجتمع اتاق عمل بیمارستان سینا با سلام و احترام امیدواریم به همت تیم پزشکی ساعی و خدوم آن بیمارستان در امداد به یکی از مصدومین تحت معالجه شاهد شفای بیمار ارجمند جناب آقای یدالله گفتاری و خرسندی خانواده این مددجو مستضعف اهل کردستان باشیم،خواهشمند است در راستای مساعدت و معاضدت دستور فرمایید نهایت همکاری با این هموطن نیازمند معمول گردد./.
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 00:47- 1399/1/13
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر ستوده نیا مهران - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر احمدی آملی هادي - متخصص جراحی عمومی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات