۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين | Tuesday 31 March 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1390/03/02 : تاریخ مطلب خانم پارسی در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی اهداف انعقاد قرارداد بیمارستان با موسسه زنجیره امید را تشریح کرد

خانم پارسی در توضیح تاریخچه و سابقه فعالیت  این موسسه خیریه گفت: مجموعه زنجیره امید که در سال 1386 و با هدف درمان کودکان و نوجوانان زیر 18 سال محروم ساکن ایران بنیانگذاری شده ، یک موسسه خیریه است که با جذب کمکهای هموطنان خیرخواه ایرانی تلاش می کند تا بار دیگر سلامتی و خوشبختی را به این دسته از فرزندان محروم و دردمند کشورمان بازگرداند. خدمات درمانی این موسسه در سه حوزه مختلف فوق تخصص قلب ، ارتوپدی و جراحی ترمیمی ارائه می شود . ایشان همچنین هدف از انعقاد توافقنامه بين بيمارستان سينا و موسسه زنجيره اميد را توسعه و تداوم فعاليتهاي خيرخواهانه بيمارستان و حمايت و درمان کودکان بي بضاعت دانسته و افزود: پیرو جلسات متعدد ، با حضور مدیریت محترم بیمارستان ، واحد مددکاری و مدیرعامل زنجیره امید توافقنامه ای بین طرفین انعقاد گردید . هدف از انعقاد این توافقنامه ارائه خدمات در زمینه پذیرش ، که توسط واحد مددکاری انجام می گردد و بهره مندی از خدمات درمانی پزشکان مجرب این بیمارستان و همچنین کاهش هزینه های درمانی کودکان نیازمند می باشد .

خانم پارسی پس از بیان توضیحاتی در زمینه این توافقنامه  تصریح نمود در همین راستا از طرف مددکاری بیمارستان پیشنهاد گردید تا بیماران نیازمند بیمارستان نیز که واجد شرایط می باشند ، جهت دریافت کمک به موسسه زنجیره امید معرفی گردند تا از امکانات آنان در این زمینه استفاده شود  و پس از چند جلسه نشست این توافقنامه امضا گردید.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 19:43- 1399/1/12
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر حسینی سيدرضا - متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر اقصایی فرد زیبا - فوق تخصص نفرولوژي
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات