۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ فروردين | Sunday 18 April 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1390/04/12 : تاریخ مطلب جشنواره پژوهشي سال 1389

    جشنواره پژوهشي بيمارستان سينا در سال 1389 در تاريخ 89/10/14، در حضور معاونت محترم پژوهشي دانشگاه، جناب آقاي دكتر فتوحي، جناب آقاي دكتر افروز (استاد دانشگاه و رئيس سازمان نظام روان شناسي ايران)، آقاي دكتر بهادري (رئيس مركز ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه) و جمعي از اساتيد بيمارستان، دستياران، دانشجويان و پرسنل پرستاري بيمارستان در تالار امام حسين(ع) برگزار گرديد. در ابتداي مراسم سركار خانم دكتر حدادي، معاون پژوهشي بيمارستان به تشريح فعاليت هاي پژوهشي يك سال اخير بيمارستان و معرفي مراكز تحقيقاتي بيمارستان پرداختند. وي با اشاره به مركز ثبت سرطان در مركز تحقيقات ارولوژي به عنوان اولين مركز ثبت سرطان در كشور و همچنين مركز ثبت تومورهاي CNS خاطر نشان كرد بانك اطلاعاتي تهيه شده در اين مراكز مي تواند بستر مناسبي براي پژوهش هايي در اين زمينه باشند. همچنين راه اندازي كلينيك هيپوفيز و درمانگاه نورواندوكرين با تشريك مساعي رشته هاي جراحي اعصاب و غدد بيمارستان سينا و گروه ENT دانشگاه تهران ضمن ارائه خدمات درماني به بيماران، امكان انجام تحقيقات باليني براي پژوهشگران اين رشته را فراهم ساخته است.
   وي در ادامه به عملكرد مركز توسعه پژوهش بيمارستان و خدمات اين مركز در ارتقاء توانمنديهاي پژوهشي اساتيد و دستياران پرداخت. از 83 مقاله لاتين چاپ شده در طي يكسال اخير 45 مقاله در ISI و 32 مقاله در PubMed اندكس شده است. گسترش شبكه HIS بيمارستان و كسب رتبه اول اين مركز در نخستين سمپوزيوم تله مديسين دانشگاههاي كشور و طراحي سايت به سه زبان لاتين، عربي و فارسي و همچنين امكان ارتباط صوتي و تصويري از بخش هاي مختلف از ديگر فعاليتهاي انجام شده در بيمارستان سينا در زمينه گسترش انجام فعاليتهاي پژوهشي مي باشد. اشاره نمودند.

    در اين جشنواره، 27 نفر از اعضاي محترم هيئت علمي بيمارستان با ارائه 78 مقاله لاتين، 11 مقاله فارسي، 49 كنگره خارجي و 19 كنگره داخلي و 9 كتاب منتشر شده و ... در اين جشنواره شركت نمودند.

 

 

در اين سال با تغييراتي كه اعضاء كميته پژوهشي در آئين نامه پژوهشي بيمارستان اعمال نمودند علاوه براعضاء هيئت علمي از دستياران و پرسنل واحد پيراپزشكي كه در طي يكسال فعاليت پژوهشي داشتند نيز قدرداني شد.

همچنين به مقاله اي كه بالاترين IF مجله، به مقاله اي كه بالاترين citation مقاله را در طي 3 سال داشتند نيز جوايزي اهدا شد. همچنين فعاليتهاي پژوهشي گروههاي مختلف تخصصي بيمارستان مورد ارزيابي و به بخش برتر در زمينه پژوهشي جايزه اي اهدا شد.

مقاله آقاي دكتر مفيد با citation=12 بعنوان بالاترين citation و مقالات خانم دكتر حدادي و آقاي دكتر نيكوبخت با چاپ در مجله با IF بالاي 4 بعنوان بالاترين IF امسال انتخاب شدند. بخش جراحي عروق با چاپ 17 مقاله پژوهشي بعنوان بخش برتر انتخاب شد.

جشنواره پژوهشي 1389- گالری یک

جشنوار پژوهشي 1389 - گالری دو

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 17:09- 1400/1/29
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر براتلو علیرضا - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر احمدی آملی هادي - متخصص جراحی عمومی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات