۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين | Tuesday 31 March 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1390/06/05 : تاریخ مطلب شروع عملیات بازسازی آشپزخانه و سیستم تصفیه فاضلاب (سپتیک) بیمارستان سینا

به گزارش روابط عمومي بيمارستان سينا: آشپزخانه بیمارستان سینا و سیستم تصفیه فاضلاب (سپتیک) این مرکز در دست تعمیر و بازسازی قرار گرفت.
مهندس خوشبختی ضمن اعلام این خبر،  در خصوص آشپزخانه بیمارستان سینا گفت:  آشپزخانه مرکز از لحاظ  عمرانی و تاسیساتی کاملا فرسوده شده بود و عملا بازدهی سیستم به صفر رسیده بود و از لحاظ بهداشتی مشکلات فراوانی را بوجود آورده بود جهت ارتقاء بهداشت و کیفیت غذا برنامه بازسازی بررسی گردید. باتوجه به موارد فوق و حساسیت موضوع ؛ بازسازی آشپزخانه در دستور کار قرار گرفت و پس از انتخاب پیمانکار واجد شرایط  مکانی موقت جهت آشپزخانه در نظر گرفته شد و با انتقال وسائل و تجهیزات به مکان جدید عملیات بازسازی آغاز گردید. وی  تصریح کرد: عملیات مذکور با همکاری و نظارت کارشناسان معاونت درمان و دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام خوهد گردید .
ایشان در ادامه  و در رابطه با سیستم تصفیه فاضلاب (سپتیک ) بیمارستان سینا عنوان کرد : این سیستم ازحالت استاندارد خارج گردیده وکلیه ماشین آلات سیستم نیاز به تعمیروتعویض داشته اند. به همین علت فاضلاب بیمارستان بدرستی تصفیه نشده وبه صورت قلیائی واردچاه جذبی می گردید. لذا با توجه به تبعاتی که  این مسئله برای بیمارستان داشت و در راستای تامین سلامت و بهداشت ساکنین اطراف بیمارستان ؛ پس از بررسی های لازم و مشاوره  مرکز با چندین شرکت مشاوره، پیمانکار واجد شرایط عملیات بازسازی سپتیک نیز انتخاب و عملیات بازسازی از نیمه مردادماه سال جاری آغاز گردیده است.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 20:29- 1399/1/12
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر زهتاب محمدجواد - متخصص جراحی استخوان و مفاصل
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر حیدر حسین - متخصص جراحی فک و صورت
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات