۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين | Tuesday 31 March 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1390/06/03 : تاریخ مطلب آقای رسول نژاد؛ مدیر امور عمومی بیمارستان سینا، فعالیت های عمرانی و تاسیساتی در دست اقدام این مرکز را تشریح کرد

 آقای رسول نژاد؛ مسئول امور عمومی بیمارستان طی مصاحبه ای با روابط عمومی بیمارستان به تشرح عملیات عمرانی و تاسیساتی در دست اجرا در این مرکزپرداخت. وی ضمن تایید خبر بازسازی و تجهیز آشپزخانه با مشارکت دفتر فنی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین بازسازی و استاندارد نمودن مخزن سپتیک جهت تصفیه فاضلاب  از آماده نمودن مقدمات افتتاح سه بخش جدید دیگر در بیمارستان خبر داد.

بنابراین گزارش آقای رسول نژاد گفت : مراحل آماده سازی بخش دندانپزشکی در طبقه N3 ساختمان طرح توسعه و بخش آنکولوژی  در درمانگاه  تخصصی  از اقدامات  در دست انجام  این مرکز می باشد و بخش طب سنتی نیز از ابتدای هفته جاری در درمانگاه تخصصی بیمارستان آغاز به کار نموده است.
مسئول امور عمومی بیمارستان در این گفتگو تصریح کرد: در راستای طرح تکریم از ارباب رجوع و رفاه حال بیماران وهمراهانشان ، راه اندازی شش باب مغازه جهت رفع مایحتاج مورد نیازدر داخل بیمارستان از امور خدماتی و رفاهی در دست اقدام بیمارستان می باشد. همچنین ساخت چهارعدد آلاچیق جهت استراحت همراهان بیماردرحال  اتمام بوده و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

وی به فعالیت های عمرانی در دست اجرا در ساختمان طرح توسعه از جمله  راه اندازی مرکز توسعه پژوهش در طبقهN1 ، مجهز نمودن طبقاتN3,N2، N1 به دوربین مدار بسته و نصب پست 3000 کیلو واتی برق بیمارستان جهت ساختمان مذکور اشاره نمود و  افزود: ساخت پارکینگ جهت پرسنل و هیات علمی ؛ بازسازی و تعویض کلیه قطعات آسانسور بیماربر ساختمان جراحی اعصاب و نصب دو عدد درب برقی در بخش های ICU جنرال و ICU اعصاب نیز از دیگر اقدامات در حال انجام این مرکز می باشد.
 

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 21:08- 1399/1/12
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر یزدانخواه کناری عادل - متخصص جراحی عمومی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر مرتضوی ابوالقاسم - متخصص جراحی مغز و اعصاب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات